Дієтолог назвала найкращий сніданок для здорового кишківника - Новости Ю

Дієтолог назвала найкращий сніданок для здорового кишківника

21.11.2021   20:00    1367

Сніданок може включати різні продукти, але є кілька інгредієнтів, які повинні входити в нього, коли справа стосується здоров’я кишківника. Хоча кожна людина має свої харчові переваги, є продукти, які зможуть задовольнити будь-який смак, а їх приготування не вимагає багато зусиль і часу.


Лікар-дієтолог Меліса Ріфкін (Melissa Rifkin) розповіла, що в кращий сніданок повинні входити три компоненти: клітковина, Пробіотики і рідина. “Щоб отримати всі три, ми рекомендуємо поєднувати миску вівсянки з нарізаними яблуками( клітковина), ложкою йогурту (пробіотики) і теплим чаєм (рідина)”, – зазначила фахівчиня.

Дієтологиня пояснила, що переваги клітковини пов’язані в основному з її здатністю покращувати травлення і надовго забезпечувати відчуття ситості. Розчинна клітковина, яка міститься в вівсі, бобах і деяких фруктах, в тому числі яблуках і цитрусових, також служить пребіотиком.


Що стосується пробіотиків, то вони являють собою корисні бактерії, які покращують роботу кишківника. Пробіотики можна знайти в йогурті, кефірі, кімчі, квашеній капусті і чайному грибі. Додавши ложку грецького йогурту в вівсянку, можна отримати не тільки порцію пробіотиків, але і білка, розповіла Ріфкін.

Хоча пребіотики та пробіотики відіграють важливу роль у створенні здорового мікробіома кишківника, важливо споживати достатню кількість рідини, додала вона. За словами експертки, вона допомагає пребіотикам і пробіотикам виконувати свою функцію, завдяки чому нормалізується травлення.

lhealth.info
Adblock
detector