Дієтолог назвала найкорисніший спосіб приготування яєць - Новости Ю

Дієтолог назвала найкорисніший спосіб приготування яєць

05.12.2021   07:40    1090

Гастроентеролог та лікар-дієтолог Нурія Діанова розповіла, як найкраще готувати яйця. За її словами, це найцінніший поживний продукт, який містить безліч мікроелементів, вітамін А та лецитин

«Це найкращий білок у рейтингу білків, він ідеально легко засвоюється, і у нього ідеальний амінокислотний склад, навіть краще за м’ясо», — зазначила дієтолог.


У розмові з радіо Sputnik Діанова наголосила , що яйця засвоюються організмом по-різному, залежно від способу приготування. Наприклад, найлегше засвоюється омлет, трохи складніше – яйце пашот і яйце бенедикт, далі йдуть варене яйце та глазуня, а найгірше – сирі яйця.


Лікар додала, що омлет вважається універсальною стравою, яку можна їсти у будь-який час дня. Щоб зробити страву легшою, фахівець порадила робити її з одного цілого яйця та кількох яєчних білків. За її словами, одного жовтка цілком достатньо, а їсти такий омлет можна через день. Вона також висловилася проти суто білкових омлетів, зазначивши, що жовтки також потрібні. Однак дієтолог попередила, що при загостренні панкреатиту або проблемах із жовчним міхуром краще підійдуть суто білкові омлети.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector