Десятки вагонів: як під Чернівцями вивозять ліс (Відео)

02.07.2020   08:00    1987


В Інтернеті з’явилось відео з вивозом лісу у Чернівецькій області. Очевидці зняли кілька десятків вагонів, які їхали заповнені деревиною.

Як йдеться в Telegram-каналі Teza, про це повідомляють місцеві жителі, пише ТСН.

«Повінь в Чернівецькій області відступила. Але чи надовго? Тамтешній житель нарахував сьогодні 19 вагонів лісу, який вивозили з Карпат за кордон», — йдеться у підписі до опублікованого відео.

Это интересно:  Українець купив острів біля берегів Італії за 10 мільйонів євро. Хто він? (Відео)

У соцмережах люди активно обговорюють та критикують побачене. Адже зовсім недавно Чернівецька область опинилася в епіцентрі екологічної катастрофи, коли в регіоні почалася масштабна повінь, яка завдала шкоди на сотні мільйонів гривень. А за словами експертів, саме вирубка лісів стала однією з причин паводків.

У коментарі заступник голови Чернівецької ОДА Олексій Бойко заявив, що вже два роки, як з області не вивозять ліс.

Это интересно:  Момент затримання "київського терориста": кадри спецоперації СБУ (Відео)

«З 2018 року заборонений будь-який експорт нашого лісу.  Наше управління господарством пояснює, що деревина, яка знаходилась у вагонах, навіть не росте в Чернівецькій області і, швидше за все, це ліс Білорусі їхав на Румунію транзитом через нашу область. Транзитів таких у нас є дуже багато. Ми абсолютно не вивозили нашого лісу, окрім щіпи. І то зараз щіпу вже не вивозимо», – розповів посадовець.

Это интересно:  На столичному Володимирському узвозі на повороті перекинувся легковий автомобіль з двома пасажирами (Відео)загрузка...


Adblock
detector