Дерматолог з Індії розповів про помилки у догляді за шкірою - Новости Ю

Дерматолог з Індії розповів про помилки у догляді за шкірою

20.11.2021   20:20    963

У зимовий період важливо використовувати зволожувальні маски та креми. Але ми часто можемо робити помилки у використанні. Про це розповів дерматолог Гіттіки Міттал Гупти з Індії.

Надлишок зволожуючого крему. Багато не означає добре, і необхідно використати адекватну кількість крему. Не наносьте на шкіру більше, ніж потрібно. А якщо вам точно не відомо, який крем потрібен, проконсультуйтеся з дерматологом.Тип шкіри. Не всі зволожувальну креми однакові. Часто люди з одним типом шкіри використовують крем, який призначений зовсім для іншого типу.

Лінь. Ця якість у питанні догляду за шкірою може підвести. Зволожувати суху шкіру необхідно взимку щодня для того, щоб підтримувати водний бар’єр на шкірі та запобігати її пошкодженню.

Зволоження обличчя. Не варто думати, що зволожувати потрібно лише шкіру обличчя. Шкіра взагалі є найбільшим органом у тілі, що функціонує як єдине ціле. Якщо ви ігноруєте інші частини тіла, то досягти зовнішнього вигляду лише в області обличчя буде проблематично.

Ігнорування інших правил догляду за шкірою. Зволожуючий крем життєво необхідний у зимовий період, але це не означає, що від інших правил догляду за шкірою слід відмовлятися. Шкіра постійно піддається впливу забруднювачів від навколишнього середовища та холоду, тому потрібно адекватно ставитись до всіх необхідних косметологічних процедур.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector