Дерматолог назвав причини ранкових набряків обличчя

21.07.2021   21:20    845

Ви коли-небудь помічали набряклість обличчя в ранковий час? Причин цього може бути декілька. Деякі з них включають недосип, надмірне використання косметики, затримку води та вживання певних продуктів. Також набряки можуть бути спричинені певними станами, які потребують медичного втручання.


Дерматолог Рашмі Шетті пояснює, що найпоширенішими причинами набряків є втома, нестача руху та застій лімфи. Але не всі знають про методи боротьби з ранковою набряклістю обличчя. Ви можете щодня виконувати прості вправи, які допоможуть вам природним чином зменшити набряки. До них належать:


Это интересно:  Цей напій допомагає уповільнити процес старіння, запобігти випаданню волосся, серцевих захворювань і анемії

Вправи для шиї. Дерматолог каже, що важливо зробити шию більш рухливою. Почніть свій день з кількох вправ на шию. Сядьте прямо і дивіться вгору, вниз і в сторони. Також виконуйте оберти голови за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки.

Відкривання та закривання очей. За словами доктора Шетті, така проста діяльність допомагає швидко зняти набряки з повік. Для виконання цієї вправи щільно закрийте очі і широко відкрийте. Це змусить працювати м’язи навколо очей і зменшить набряки.

Это интересно:  Цей напій здатний замінити антибіотики і сиропи від кашлю

Рухайте очима. Це ще одна проста вправа, яку ви можете виконувати в будь-яких умовах. Все, що вам потрібно зробити, – це рухати очними яблуками в різні боки. Подивіться вгору, вниз і зробіть ціле коло за годинниковою стрілкою та проти.

Ці рухи змусять крихітні м’язи навколо очей рухатися. Вони також допоможуть усунути застій лімфи вранці. Ви можете проводити цю процедуру двічі на день, один раз вранці та один раз перед сном, і тоді ви дуже скоро побачите зміни.

Это интересно:  Фахівці назвали добавку, яка може дати необхідний заряд енергії

wworld.com.ua

Adblock
detector