Деревопад у Дніпрі: балкони зруйновані, а дороги заблоковані (фото)

09.05.2021   20:17    1473


Сьогодні у Дніпрі та області надзвичайники ліквідовують наслідки сильних поривів північно-західного вітру. Про це повідомили у ГУ ДСНС Дніпропетровської області.

Источник: nnovosti.info

О 10:10 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину по вулиці Вареній міста Вільногірськ. Рятувальники за допомогою бензопили розпиляли дерево та звільнили проїзд для автотранспорту. Рух транспортних засобів відновлено в повному обсязі. Внаслідок події загиблих та травмованих немає.О 11:28 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Шмідта міста Дніпро гілка впала на електромережу. Рятувальники за допомогою бензопили розпиляли дерево та прибрали гілку з пошкоджених електродротів.

Это интересно:  Ferrari показал свою первую коллекцию одежды (ВИДЕО)

О 12:31 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Криворізькій міста Дніпро впала металева частина конструкції даху та застрягла на дереві над пішохідною зоною. Рятувальники за допомогою розкладної драбини піднялись на рівень 3-го поверху та зняли металевий лист.

О 12:05 надійшло повідомлення про падіння дерева на легковий автомобіль по вулиці Широкій Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпро. Рятувальники за допомогою бензопил розпиляли дерево та прибрали з пошкодженого транспортного засобу.

Это интересно:  Бена Аффлека и Джей Ло сняли целующимися (ВИДЕО)

О 12:21 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Академіка Янгеля міста Дніпро, сталось часткове руйнування дерев’яної рами балкону на 6 поверсі. Надзвичайники переконались у відсутності повторного обвалу рами балкону та прибрали залишки рами з козирка 4-го поверху.Adblock
detector