Декілька причин додати фініки до свого раціону - Новости Ю

Декілька причин додати фініки до свого раціону

18.11.2021   18:00    851

Плоди фінікового дерева не тільки ласощі для перекушування, а й справжні ліки від багатьох хвороб

Через те, що фініки солодкі, багато хто помилково вважає ці екзотичні плоди, чи не цукерками і відмовляються від них. Але фініки не просто ласощі, а справжні ліки, оскільки багаті на всі відомі науці вітаміни, у них 23 амінокислоти, маса мікроелементів. Два-три фініки на день підуть на користь діабетикам, вагітним або тим, хто сидить на дієті.Декілька причин додати фініки до свого раціону:

Чисті кровоносні судини. Фініки запобігають накопиченню кальцію в кровоносних судинах та перешкоджають утворенню тромбів, які підвищують ризик інсульту та серцевого нападу.

Здорова печінка. Дослідження показали, що фініки зміцнюють печінку та благотворно впливають на її роботу.

Міцне серце. Оскільки плоди багаті на калій, вони особливо ефективні при профілактиці серцево-судинних захворювань. Їх вживання знижує ризик інсультів та серцевих нападів, а також рівень шкідливого холестерину.

Більше енергії. Цукор, що міститься у фініках, дає заряд енергії, який у поєднанні з горіхами зберігається ще довше завдяки жирам. У той самий час активність мозку стимулюється вітамінами, тому фініки часто сприймаються як енергетик. Ефект вищий у поєднанні з горіхами.

Краще травлення. Смачні плоди допомагають при запорах, розладі шлунка та інших проблемах завдяки детоксикаційному ефекту. Це можливо завдяки вмісту в них волокон та амінокислот, які допомагають переробляти їжу.

Знеболюючий ефект. Магній, що міститься у фініках, допомагає полегшити біль і набряк. Вони також мають антибактеріальну дію і борються з інфекціями.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector