ДБР відкрило справу через публікації журналістки Яніни Соколової - Новости Ю

ДБР відкрило справу через публікації журналістки Яніни Соколової

19.11.2021   15:39    518

Яніна Соколова

Источник: uainfo.org

Слідчі Державного бюро розслідувань розпочали перевірку джерел витоку документів щодо діяльності спецслужб щодо спецоперації із затримання «вагнерівців». Кримінальне провадження відкрито за фактом розголошення держтаємниці.


«У мережі інтернет 18 листопада 2021 року опубліковано документи, які містять відомості щодо планування та виконання Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України та Службою безпеки України заходів, пов’язаних із організацією затримання на території України бойовиків ПВК «Вагнер», — йдеться в повідомленні ДБР, інформує UAINFO.org.


При цьому 18 листопада матеріали внутрішнього документообігу спецсліжб щодо організації спецоперації із захоплення «вагнерівців» опублікувала журналістка Яніна Соколова.

В ДБР зазначили, що документи перевірять на автентичність, а також встановлять перелік військовослужбовців, які мали доступ до цих документів та можуть бути причетні до їх витоку.

Читайте також: СБУ викрила агента російських спецслужб, який працював під прикриттям посадовця міськради. ФОТО

Провадження відкрито за ч. 1 ст. 328 КК України (розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, особою, якій ці відомості були довірені або стали відомі у зв’язку з виконанням службових обов’язків, за відсутності ознак державної зради або шпигунства).Adblock
detector