Ця ягода вбереже від діабету 2 типу - Новости Ю

Ця ягода вбереже від діабету 2 типу

05.10.2021   17:20    306

Малина допомагає регулювати рівень вироблення інсуліну та знизити високий цукор.

Малиновий сік багатий на антиоксиданти, включаючи вітамін A, E і вітамін C, які, як було показано, знижують рівень тригліцеридів і запобігають ушкодженню вільними радикалами, пов’язаними з холестерином.


Але переваги малинового соку вивчали у процесі лікування безлічі захворювань, і деякі дослідники припускають, що ця ягода може істотно вплинути на життя діабетиків. Щоб проілюструвати ці багатообіцяючі ефекти, в одному дослідженні, опублікованому в журналі Obesity, взяли участь 32 дорослих у віці від 20 до 60 років.


Это интересно:  Медики попереджають про небезпечні наслідки вживання аспірину

Серед учасників 21 мав переддіабет і інсулінорезистентність, в той час як решта 11 учасників служили контрольною вибіркою. Учасникам випадковим чином були призначені різні сніданки, кожен з яких складався з різної кількості малини.

Результати показали, що у людей з переддіабетом і інсулінорезистентністю, які споживали більшу кількість малини, спостерігався низький рівень глюкози в крові через півгодини після їжі.

Дослідники відзначили, що чим більше споживання малини, тим менше інсуліну необхідно учасникам для регулювання рівня цукру в крові.

Это интересно:  Дієтолог назвав найефективніші продукти-антидепресанти

Таким чином, дієтичні ягоди у високих дозах можуть бути ефективними в зниженні гіперглікемії та гіперінсулінемії, якщо їх вводити разом зі змішаним сніданком у дорослих з надмірною вагою.Adblock
detector