Ці популярні вітамінні добавки пов’язані з підвищеним ризиком смерті - Новости Ю

Ці популярні вітамінні добавки пов’язані з підвищеним ризиком смерті

20.10.2021   23:00    533

Більшість людей отримують всі необхідні їм вітаміни і мінерали з їжею, але деякі люди також вважають за краще приймати добавки. Сенс прийому вітамінних добавок полягає в тому, що вони служать буфером проти хронічних захворювань. Однак довгострокові наслідки для здоров’я багатьох сполук невідомі.


Дослідники в дослідженні, опублікованому в журналі JAMA Internal Medicine, намагалися заповнити цю прогалину в знаннях.


Вони оцінили використання вітамінів і мінеральних добавок по відношенню до загальної смертності у 38 772 літніх жінок в дослідженні здоров’я жінок Айови.

Дослідження здоров’я жінок в Айові було розроблено для вивчення взаємозв’язку між кількома факторами організму, харчуванням і способом життя, а також частотою смерті.

Що з’ясували дослідники?

Використання полівітамінів, вітаміну В6, фолієвої кислоти, заліза, магнію, цинку та міді було пов’язано з підвищеним ризиком загальної смертності порівняно з відповідним невикористанням.

Однак використання кальцію було обернено пропорційно абсолютному зниженню ризику смерті.

«У літніх жінок кілька часто використовуваних харчових вітамінів і мінеральних добавок можуть бути пов’язані з підвищеним загальним ризиком смертності», – підсумували дослідники. Цей зв’язок найбільш сильна з добавками заліза. На відміну від результатів багатьох досліджень, кальцій пов’язаний зі зниженням ризику».

Результати були підтверджені в декількох дослідженнях, які припускають, що прийом вітамінів і добавок не приносить явної користі для здоров’я.

Читайте також:  Вчені пов’язали цілеспрямованість з кращою пам’яттю

В огляді, опублікованому в Міжнародному журналі профілактичної медицини, розглянуто результати рандомізованих досліджень полівітамінних / мінеральних добавок та окремих вітамінів / мінеральних добавок щодо загальної смертності та захворюваності хронічними захворюваннями, особливо раком та ішемічною хворобою серця.

ukrhealth
Adblock
detector