Ці популярні міфи про алергію варто спростувати - Новости Ю

Ці популярні міфи про алергію варто спростувати

16.09.2021   23:20    237

Не усе, що ми знаємо про алергію, є правдою.

Мабуть, важко уявити більшу неприємність, ніж раптова алергічна реакція, причому найнеприємнішою вона є у тому разі, коли класичні симптоми доповнюються шкірними проявами, які досить важко приховати. Навколо цієї теми завжди існувало багато міфів, і ми вирішили розглянути найпопулярніші з них, інформує Ukr.Media.Найпопулярніші алергени — цитрусові і шоколад

Кислота, що міститься у наших улюблених грейпфрутах, лимонах і апельсинах, дійсно подразнюючим чином діє на слизову шлунку і кишківника, проте прямими джерелами проблеми цитрусові стають досить рідко. Те ж саме стосується шоколаду, який не є алергеном. Винятком може стати лише той випадок, коли у шоколаді міститься молоко, яке може викликати алергічні реакції.

Это интересно:  Лікар дав поради для міцного сну

Дерматит може бути лише алергічним

А ось і ні. Навіть за умови дотримання суворої дієти позбутися від дерматиту виключенням продуктів, що викликають алергію, неможливо. Дерматит — генетичне захворювання, яке проявляється у людей, що схильні до атопії, а це, своєю чергою, говорить про те, що організм буде активніше реагувати на будь-які подразники. Алергія найчастіше не є прямою причиною подразнення шкіри на тлі активної фази дерматиту.

Алергічні реакції можна прибрати за допомогою сорбентів

Багато людей наївно вважають, що сорбент здатен вирішити практично будь-яку проблему — від інфекційної до алергічної. Насправді, усе трохи складніше. Фахівці-алергологи рідко призначають сорбенти у якості основного засобу для боротьби з алергічними проявами, та й до того ж, деякі сорбенти самі можуть викликати алергію.

Это интересно:  Наскільки шкідливими є пестициди у овочах і фруктах

За наявності алергії процедури у кабінеті косметолога є забороненими

За будь-якого загострення такі процедури дійсно є вкрай небажаними, проте у період відносного спокою ніхто не забороняє пройти курс тієї ж мезотерапії. Головне, знати, на які компоненти у вас може виникнути негативна реакція, а також розповісти косметологу, якщо ви помічаєте, що ваша шкіра часто погано реагує на деякі види процедур.

Позбутися можна лише від симптомів алергії

Это интересно:  Медики назвали самые первые признаки диабета

Алергія досить важко піддається лікуванню. Найчастіше дійсно боротися доводиться лише з симптомами, і все ж таки, якщо ви будете вести відносно правильний спосіб життя, зможете налагодити режим, будете уникати моментів, на які ваш організм реагує негативно, то з алергією можна цілком непогано «потоваришувати».

Діти є більш схильними до алергії

Трапляється й таке, що алергія супроводжує дитину дуже недовго, оскільки у дитинстві організм лише формується, а це означає, що можна очікувати на будь-які прояви. Після того як захисні функції дитячого організму повністю сформуються, алергія може більше ніколи не турбувати дитину протягом усього життя.

aspekty.netAdblock
detector