Ці ознаки сигналізують про те, що варто зменшити споживання кави - Новости Ю

Ці ознаки сигналізують про те, що варто зменшити споживання кави

22.09.2021   14:20    204

1. У вас болить голова, коли ви не п’єте каву

Кофеїн стимулює вироблення адреналіну. Алкалоїд — з’єднання, яке підвищує частоту серцевих скорочень, активізує роботу центральної нервової системи. Надлишок цієї речовини частішим серцебиття. Як наслідок — прискорюється кровообіг і підвищується тиск. Кофеїнозалежний головний біль характерна при раптовому відсутності кофеїну в організмі.Наприклад, людина п’є каву кожен день — і раптом пропускає звичну чашку. Організм реагує на це головним болем.

Это интересно:  Медики назвали напиток, повышающий риск инсульта на 35%

Існує синдром відміни кави: людина перестає пити каву, але замість очікуваної легкості отримує головний біль. Відвикання відбувається довго і болісно. Деякі лікарі відносять цей синдром до психічних розладів.

2. У вас з’являються набряки

Кава зневоднює організм. Тому на кожну чашку кави необхідно випивати дві склянки води. Через каву шкіра піддається ранньому старінню — рідина виводиться разом з магнієм. З цієї ж причини ви можете помічати набряклість на обличчі. Не всі п’ють каву в чистому вигляді: додають молоко, цукор, сиропи — через це підвищується глікемічний індекс напою, в крові збільшується рівень цукру, утворюється кортизол. А через викид інсуліну хочеться солодкого.

Это интересно:  Від холестерину і для печінки: в чому користь мускатного горіха

3. Без кави ви гірше концентруєтесь

Кофеїн майже повністю всмоктується в кишечнику. Процес займає близько 45 хвилин, а межі в крові кофеїн досягає приблизно через 15-20 хвилин після потрапляння в організм. Людина краще запам’ятовує інформацію, коли п’є каву. Але регулярне вживання напою викликає звикання і з часом ефект слабшає. Підсумок: ви п’єте більше кави, щоб знову зосередитися, але все даремно.

Это интересно:  Догляд за шкірою з допомогою гіалуронової кислоти

zdorovia.com.uaAdblock
detector