Чверть із 833 нових випадків Covid-19 в Україні зареєстровані в одній області (Відео)

23.06.2020   11:33    2050


Фото – сайт Львівської міськради

Більше черті з усіх нових випадків коронавірусу за добу 22 червня в Україні лабораторно підтверджені у Львівській області.

Про такий приріст нових хворих в одній області України повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“За минулу добу захворіли 833 особи… Якщо брати в розрізі регіонів, то за останню добу найбільша кількість зареєстрованих випадків захворювання у Львівській області – 240”, – сказав Максим Степанов.

Это интересно:  Ну очень смешно: Бейл во время матча потроллил главного тренера "Реала" (Видео)

Глава МОЗ повідомив, що 22 червня побував на Львівщині, щоб з’ясувати причини стрімкого приросту захворюваності на коронавірус у цій області в останній тиждень. За повідомленням міністра, стрімке зростання кількості випадків Covid-19 на Л ьвівщині зумовлене кількома факторами: порушенням мешканцями протиепідемічних заходів, як от ігнорування захисних масок, низька продуктивність роботи обласного лабораторно центру з тестуванян на коронавірус, повільне виявлення осіб, які контактували з хворими на Covid-19 та ще ряд факторів.

Это интересно:  Рятуючи життя побратимів, від ворожих мін загинув командир взводу Тарас Матвіїв (Відео)

За слвоами Максима Степанова, уже в найближчі дні Міністерство охорони здоров’я України зробить кадрові зміни в системі охорони здоров’я Львівщини.


7days-ua.com


загрузка...
Adblock
detector