Чому від звички спати на животі варто відмовитися - Новости Ю

Чому від звички спати на животі варто відмовитися

19.10.2021   22:40    816

За статистикою приблизно 75% всіх людей сплять на животі. Це зручно, це звично, проте сон в такій позі може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. Розповідаємо, чому від звички спати на животі варто відмовитися раз і назавжди, інформує Ukr.Media.


Перше, на чому відіб’ється сон на животі — ваша зовнішність. Під час сну шкіра неминуче треться об тканину наволочки, через що може виникати роздратування, а пори закупорюватися — як результат з’являються запалення. Крім того, неприродне положення шиї і хребта порушує відтік лімфи, в результаті чого ви прокидаєтеся з сильними набряками.


Коли ви спите обличчям вниз, шкіра буквально мнеться по одних і тих же лініях щоночі, в результаті чого утворюються заломи і зморшки. Для зони декольте такий стан теж небезпечний — в кращому випадку сон на животі призведе до передчасного старіння шкіри, а в гіршому — до проблем зі здоров’ям молочних залоз.

Шиї і спині дістається не менше: коли голова протягом 6-8 годин знаходиться в неприродному положенні, виникає сильне навантаження на хребет. Це може стати причиною хронічних болів в спині, а надалі і сколіозу.

Що ж з усім цим робити? — Вчитися спати на спині. Так, це незручно, і в перший час вам може здаватися, що якраз-таки сон на спині дає неймовірне навантаження на хребет і провокує дискомфортні відчуття. Насправді, організму просто потрібно трохи часу, щоб перебудуватися. Зате коли ви звикнете до такого стану, ви неодмінно помітите зміни, як у зовнішньому вигляді вранці, так і в загальному самопочутті.

ukr.media
Adblock
detector