Чому одні види насіння корисні, а інші – ні, пояснила дієтологиня - Новости Ю

Чому одні види насіння корисні, а інші – ні, пояснила дієтологиня

20.10.2021   20:20    1706

Любов до насіння може як принести користь, так і завдати серйозної шкоди. Чому одні види насіння корисні, а інші – ні, пояснила дієтологиня Наталія Сичова.

Вплив насіння на організм різниться в залежності від їх виду. Не кращим вибором фахівець назвала соняшникове насіння. Якщо з’їсти їх занадто багато, то можна послабити імунітет.


Як зізнається Сичова, у своїй практиці вона рекомендує обмежити пацієнтам вживання соняшникового насіння, незважаючи на хороший вміст в них жиророзчинних вітамінів A, E і D. Справа в тому, що в соняшниковому насінні високий рівень вмісту поліненасиченої жирної кислоти омега-6, а в раціоні сучасної людини її і так вистачає з надлишком, розповіла дієтологиня в інтерв’ю радіо Sputnik.


“А ось кислот омега-3 мало. Але коли співвідношення їх порушується, то це може вплинути на імунітет і запальні процеси в організмі. Я б обмежувала вживання соняшникового насіння”, – підкреслила вона. Дієтологиня назвала гарбузове насіння такими, що володіють цінними властивостями і не здатними завдати шкоди імунітету. За словами Сичової, вони мають масу позитивних терапевтичних властивостей.

Зокрема, насіння гарбуза містить велику кількість магнію, який добре діє на нервову систему. Це особливо важливо зараз, оскільки багато хто відчуває постійний стрес.

ukrhealth
Adblock
detector