Чому ліки небезпечно запивати кавою - Новости Ю

Чому ліки небезпечно запивати кавою

17.09.2021   22:40    220

Цей напій має безліч переваг для здоров’я, але його не слід використовувати як засіб для запивки таблеток. В іншому випадку, нам можуть загрожувати серйозні побічні ефекти.

Кава має значний вплив на процеси всмоктування, розподілу, метаболізму і виведення багатьох ліків. Тому прийом лікарських препаратів не слід поєднувати з вживанням кави для того, щоб уникнути небажаного взаємодія.Зокрема, кава може посилювати дію або впливати на всмоктування деяких поширених ліків, що завадить пацієнтові отримати повний ефект від тих чи інших таблеток.

Это интересно:  Експерт порадив вітаміни для нормалізації тиску

Особливо це стосується препаратів для лікування щитовидної залози, які слід приймати натщесерце. Організм в цьому випадку може засвоїти ліки краще. Не пийте ліки від остеопорозу разом з кавою, так як тим самим можна зменшити їх ефективність.

Не забувайте про те, що таблетки від печії найкраще працюють, коли їх приймають вранці ще до сніданку. А оскільки кава містить кислоту, то вона може посилити проблему кислотного рефлюксу, від якого ви і приймаєте ліки.

Кава здатна відключати гормон, що стимулює затримку води, що робить його сечогінним засобом. Отже, кава підсилює дію сечогінних препаратів, які ми приймаємо, наприклад, для лікування набряків або опухлих ніг.

Это интересно:  Названи овочі з найбільшою кількістю вітаміну C

Також через сечогінних властивостей кофеїну особливу обережність слід дотримуватися пацієнтам, який приймають ліки від серцевої недостатності.

Поєднання з кавою препаратів проти підвищеного артеріального тиску також підсилює сечогінний ефект, що не завжди безпечно. Нарешті, деякі ліки від застуди є стимуляторами. І якщо ви сподіваєтеся вдень поспати, пам’ятайте, що вживання кави разом з цими ліками може ускладнити відпочинок. Це зовсім не причина взагалі відмовлятися від кави, але краще не поєднувати його з ліками, пише eatthis.com.

Это интересно:  Нарушение сна может указывать на приближающийся инсульт

ukrhealthAdblock
detector