Гороскоп на 18 сентября: подумайте о важных вещах

Чому біжить кров з носа?

30.08.2021   19:40    245

Напевно у кожної людини хоч раз та текла кров з носа. Причини цього досить поширеного явища можуть бути абсолютно різними (наприклад, такі як травми, перевтома, втома, безсоння, стреси та ін.). Але якщо ці ситуації повторюються регулярно і з рясною кровотечею, то варто серйозно задуматися про своє здоров’я. Адже, швидше за все, у вашому організмі відбуваються патологічні зміни, які проявляються саме таким чином.


Чому біжить кров з носа?

Носова кровотеча найчастіше виникає через порушення цілісності тканин в слизовій оболонці цього органу. У більшості випадків кров починає йти після незначних ушкоджень судин, які знаходяться в передніх відділах носа.

Йде кров з носа: причини та діагностика


Это интересно:  Деякі звички здатні стати причиною діабету

Для того щоб розібратися в тому, чому ж ви регулярно страждаєте від цієї проблеми, рекомендується звернутися до ЛОРа або терапевта. У таких ситуаціях лікарі проводять повне обстеження, в ході якого пацієнт повинен здати кров на аналіз, де її перевіряють на протромбин, відповідальний за згортання. Після виявлення та якісного лікування захворювання людина може назавжди забути про носових кровотечах.

Это интересно:  Чому не можна їсти сирі овочі на вечерю

Кров з носа: причини виникнення (найімовірніші)

Для того щоб зрозуміти, з чим саме пов’язане таке явище, представляємо вашій увазі самі малоймовірні, поширені і зовсім рідкісні причини носових кровотеч:
  • Сильне емоційне виснаження. Кров з носа може йти через перевтому, втоми, стресів, недосипання, завантаженості навчанням або роботою, а також за відсутності свіжого повітря.
  • Підвищення (різке) артеріального тиску. У цій ситуації кровотеча являє собою якусь страховку від крововиливу в мозок.
  • Перегрів організму або теплової / сонячний удар.
  • Простудні захворювання (грип чи ГРВІ). У цьому випадку ніжні судини, що знаходяться в носовій порожнині, набрякають, а потім і лопаються. Також ця проблема виникає через процеси, які викликають переповненість слизової оболонки кров’ю (хронічні і гострі риніти, запалення пазух носа, синусити, аденоїди та ін.).
Это интересно:  4 ознаки раку легенів

Кров з носа: причини виникнення (малоймовірні)

  • Атрофічні процеси в носовій порожнині. Таке явище може бути пов’язане зі спадковістю (різними захворюваннями) і професійною діяльністю (сухість повітря в приміщенні, зайва запиленість та ін.).

Stylezhinki

Adblock
detector