Женский гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Чим корисний кабачок, розповіли фахівці

27.07.2021   22:20    283

Цей простий, але корисний овоч відрізняється високим вмістом вітаміну С, вуглеводів, білка і клітковини. Він також містить значну кількість калію, фолієвої кислоти та вітаміну А.

Як пише Organic Facts, мова йде про знайоме всім Кабачку. Чим корисний цей популярний продукт?


Впливає на здоров’я очей

Дослідження свідчать про те, що лютеїн, який присутній у багатьох натуральних продуктах, таких як броколі, шпинат, капуста, кукурудза, Помаранчевий перець, ківі, виноград, кабачки і гарбуза, ефективний у зниженні ризику катаракти і ВМД (вікова макулярна дегенерація).

Захищає серцево-судинну систему

Згідно з дослідженням, наведеним в Американському журналі клінічного харчування, споживання кабачків пов’язане зі зниженням “поганого” холестерину ЛПНЩ. Це, в свою чергу, допомагає знизити ризик розвитку атеросклерозу і серцевих захворювань.

Позбавляє від токсинів

Дослідження показали, що продукти, багаті клітковиною, допомагають “вимити” токсини з клітин товстої кишки. Вітамін С, фолієва кислота і бета-каротин в кабачках також допомагають захистити ці клітини від шкідливих хімічних речовин.

Это интересно:  Офтальмологи дали кілька рекомендацій щодо збереження зору

Допомагає при артриті

За словами фахівців, бета-каротин і вітамін С також мають протизапальні властивості, тим самим природним чином полегшуючи симптоми таких захворювань, як остеоартрит і ревматоїдний артрит.


ukrhealth

Adblock
detector