«Чи згоден я з результатом?»: Суровцев прокоментував свій виліт з «Танців з зірками» - Новости Ю

«Чи згоден я з результатом?»: Суровцев прокоментував свій виліт з «Танців з зірками»

28.09.2021   23:08    503

У новому епізоді шоу «Танці з зірками» з боротьби вибули актор Олексій Суровцев і його партнерка, артистка шоу-балету Марія Колосова. Суровцев зізнався в Instagram, що собою незадоволений, систему суддівства так і не розгадав, і в цілому відчуває розчарування.


Источник: showbiz.fakty.ua

«Розчарувався, тому що представляв всю внутрішню роботу зовсім інакше. Задоволений собою? Ні, як завжди незадоволений і знаю, що міг краще і далі завжди б показував прогрес. Чи згоден я з результатом? Танцював я точно не найгірше за всіх, чому такі оцінки були у суддів для нашої пари відносно інших пар? Незрозуміло», — звернув увагу актор.


Суровцев шкодує, що «Танці з зірками» для нього закінчилися так швидко, але все одно дякує за «маленький шматочок свята».

У новому сезоні «Танців з зірками» до пари Суровцев-Колосова судді не виявляли симпатії. Катерина Кухар вперше в історії проекту поставила танцювальному дуету одиницю.

Готуючись до участі в шоу, Олексій зізнався, що в дитинстві дуже соромився танцювати, але завжди хотів, тому вчився танцям вдома по відео.Adblock
detector