Финансовый гороскоп на неделю с 27 сентября по 3 октября 2021

Чи допоможе дробове харчування в боротьбі із зайвою вагою?

05.09.2021   09:20    473

Всі фахівці з давніх пір кричать про такий спосіб позбавлення від зайвої ваги, як дробове харчування. Як показує практика, даний метод дійсно дає вражаючі результати, адже деяким пацієнтам вдавалося схуднути на 50 кілограм і більше.


Дробове харчування: основні принципи

Отже, сенс даної системи полягає в тому, щоб вживати їжу в строго відведений для цього час і невеликими порціями. Але не варто лякатися! Їсти ви дійсно будете мало, але дуже часто. Зазвичай фахівці рекомендують не чекати почуття голоду, а їсти кожні три години. Дробове харчування націлене на прискорення метаболізму, тобто, шлунково-кишковий тракт за рахунок постійно надходить «палива» (їжі) знаходиться в безперервному русі. А це в свою чергу сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму. У той же час не варто забувати про воду, яка є головним джерелом енергії. Щодня будь-яка людина повинна випивати не менше 1,5 літра води, а краще два.


Это интересно:  Відомий всім овоч приховує секрет довголіття

Дробове харчування: два головних підходи

Вони абсолютно різні, але при цьому не менш ефективні. Який саме для себе вибрати, людина вирішує сам відповідно до особистих переваг. Перший передбачає орієнтацію на власні відчуття. Наприклад, коли вас відвідує легке відчуття голоду, варто негайно що-небудь перекусити. Кращим продуктом для таких перекусів вважаються свіжі фрукти або овочі, а також сухофрукти. Якщо вже через півгодини знову хочеться їсти, не слід ігнорувати знак, що подається організмом. Можете сміливо вирушати на кухню за черговим перекусом. У даному випадку головне правило: не переїдати. Але для людей з динамічним способом життя, які більшу частину часу проводять на роботі, підійде другий підхід. Він заснований на чіткому плануванні власного раціону харчування. Необхідно скласти особистий графік, в якому передбачено п’ять прийомів їжі в один і той же час кожен день. Причому сніданок, обід і вечерю повинні бути повноцінними, а інші два — відносяться до легких перекушування. Перед поїздкою в магазин варто скласти список: «Дробове харчування — меню на тиждень». Спираючись на нього, можна закупити продукти на весь тиждень, тоді не буде спокуси заїхати після роботи в магазин і купити що-небудь заборонене дієтою.

Доброго харчування: недоліки

Это интересно:  Незвичайний симптом вкаже на дефіцит вітаміну D

Життя сучасного суспільства досить спонтанна, її важко чітко розпланувати, адже ніколи не знаєш, чого очікувати від долі в наступну хвилину. Саме тому не завжди їжа виявляється під рукою в потрібний період часу. Однак на цей випадок можна тримати в сумочці пакет сухофруктів і при необхідності влаштовувати перекушування. Дробове харчування не можна назвати дієтою в повному розумінні, скоріше це правильний спосіб життя, що дозволяє поліпшити самопочуття і фігуру без всяких обмежень. У той же час багато хто сприймає ці слова настільки буквально, що починають влаштовувати собі регулярні пікніки перед телевізором з чіпсами, горішками та іншим фастфудом.

Дробове харчування: результати

Это интересно:  Як захистити шкіру за допомогою гарбуза

Не існує прикладів, які доводять бездіяльність даної системи. При чіткому виконанні нехитрих вимог ваша вага почне стрімко знижуватися, а про втрачені кілограмах можна буде забути назавжди.

StylezhinkiAdblock
detector