Часник допоможе за наявності певних проблем зі здоров’ям

28.11.2021   10:00    514

Що ми знаємо про часник? Він робить будь-яку страву, особливо з овочів, гострішою і смачнішою, а ще — допомагає протистояти грипу та ГРВІ. А ще часник — один з найкорисніших для нашого здоров’я овочів. Розповідаємо, з якими недугами він допомагає впоратися, інформує Ukr.Media.

Високий холестерин


Алліцин — сполука, на яку багатий часник, — це сильний антиоксидант. Дослідження підтвердили, що регулярне вживання у їжу часнику допомагає знижувати рівень «поганого» холестерину у крові, а також підтримувати здоровий рівень артеріального тиску та цукру у крові.

Карієс і хвороби ясен

Так-так, ополіскувач для порожнини рота з ароматом часнику — це звучить дивно. Але сильні антибактеріальні властивості часнику допомагають йому ефективно боротися з бактеріями, що уражають наші ясна, зуби й викликають карієс та інші захворювання порожнини рота. Достатньо подрібнити один-два зубчики, додати їх у теплу воду, дати настоятися — і полоскати отриманим екстрактом рот. Але, мабуть, краще робити це ввечері, перед сном.


Екзема і грибкові інфекції

Часник володіє не лише антибактеріальними, але й протигрибковими властивостями, а тому може бути ефективним у боротьбі з екземою або мікозом. Кашку з подрібненого часнику розбавляйте водою (щоб не було опіку шкіри) і наносьте на уражене місце — має допомогти.

Випадання волосся

Усі ми знаємо про користь цибулевого соку для здоров’я волосся, але його «родич» часник є не менш ефективним. Можна втирати у корені волосся екстракт часнику або додати трохи подрібненого часнику в олію для волосся і робити з нею масаж голови — це допомагає запобігти і навіть вилікувати випадання волосся.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з сертифікованим фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

aspekty.net

Adblock
detector