Чарівний партнер «холостячки» Мішиної підтримає учасників на «Танцях з зірками» - Новости Ю

Чарівний партнер «холостячки» Мішиної підтримає учасників на «Танцях з зірками»

25.09.2021   22:43    301

На шоу «Танці з зірками» оновиться склад ведучих і суддів. На зйомках четвертого випуску програми в суддівське крісло сяде переможниця «Танців з зірками-4» Санта Дімопулос. А ось на балконі підтримувати учасників буде хореограф-постановник Євген Кот. Його глядачі знають по блискучому виступу з «холостячкою» Ксенією Мішиною в шостому сезоні «Танців», а з недавніх пір Кот з Мішиною знову працюють разом, ставши суддями «Україна має талант». Про свою нову роль Євген повідомив в Instagram.

Это интересно:  Бейонсе поздравила Ким Кардашьян с 41-м днем рождения!

Источник: showbiz.fakty.ua


Глядачам «Танців з зірками» ідея в цілому сподобалася. Пара Мішина-Кот свого часу дійшла до суперфіналу шоу і посіла перше місце. Тобто, маючи такий багатий досвід боротьби, Євген знайде потрібні слова, щоб підтримати пари в напружені моменти. З іншого боку, багато хто волів би, щоб Кот був не ведучим, а учасником, або й взагалі — сів би в суддівське крісло.

Нагадаємо, в минулому випуску танцювального шоу з боротьби вибула пара Олександри Машлятіної і Дениса Самсона. Четвертий випуск «Танців» очікується 26 вересня.


Adblock
detector