Женский гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Чай з цієї рослини називають одним з найбільш корисних

24.07.2021   08:20    282

Рослина, з якої радять готувати чай, використовується в традиційній медицині вже тисячі років. Причиною тому — потужні активні інгредієнти, що містяться в квітах і насінні

Йдеться про напій з розторопші. Цей простий чай називають одним з найбільш корисних, оскільки рослина містить силімарину, а також інші антиоксиданти, вітаміни і мінерали. Навіщо пити чай з розторопші?

Это интересно:  Основні поради при передозуванні кавою


Для печінки

Чай з розторопші часто призначають для лікування печінки. Він містить силімарин, активний інгредієнт, який складається з трьох різних флавоноїдів. Дослідження, опубліковане в Журналі Прикладної токсикології, безпосередньо пов’язує силімарин з відновленням клітин печінки і захистом від пошкодження печінки, викликаного ацетамінофеном. Згідно з декількома дослідженнями, його також можна використовувати при цирозі печінки і гепатоцелюлярної карциноми.

Это интересно:  Нестача рухової активності має певні ознаки

Для зниження запалення

Цей трав’яний чай має цілу низку протизапальних властивостей, які можуть полегшити біль при артриті, подагрі, головних болях, мігрені, болях в суглобах, розладах шлунка і багатьох інших, говорять вчені.

Для захисту серця

Чай з розторопші знижує кров’яний тиск і рівень холестерину, що знімає напругу і стрес серцево-судинної системи. Це може знизити ризик розвитку атеросклерозу, серцевих нападів і інсультів, а також ішемічної хвороби серця, показують дослідження. Це також, в тому числі, необхідно для довголіття.

zdorovia.com.ua

Это интересно:  Названі головні причини хронічної втоми

Adblock
detector