Цей відомий всім фрукт приносить неймовірну користь організму - Новости Ю

Цей відомий всім фрукт приносить неймовірну користь організму

17.09.2021   23:20    251

Більшість лікарів і дієтологів радять звертати увагу на сезонні фрукти і овочі. Вони багаті різними вітамінами і мінералами, оскільки вирощуються в природних умовах.

Фаворитами кінця літа-початку осені часто стають солодкі персики і кавуни, проте багато хто забуває про користь одного простого фрукта – сливи.


Як показали численні дослідження, вживання слив, в тому числі сушених (чорнослив), приносить неймовірну користь організму.

Это интересно:  Як можна захиститися від інсульту

Захищають серце

Згідно з клінічним дослідженням, опублікованим в Journal of Ayub Medical College, чорнослив здатний знизити артеріальний тиск і рівень «поганого» холестерину в крові. Відомо, що ці два фактори пов’язані з більш високим ризиком серцево-судинних захворювань.

Від запалень і діабету

Сливи багаті антиоксидантами. Дослідження, опубліковане журналом Food & Function, показало, що поліфеноли в сушених сливах є потужним протизапальним засобом. Вони допомагають боротися з вільними радикалами, знижуючи окислювальний стрес і ризик розвитку хронічних захворювань.


Это интересно:  3 ознаки на шкірі та волоссі, що вказують на дефіцит вітаміну А

В огляді, опублікованому Critical Reviews in Food Science and Nutrition, вживання сушених слив пов’язують з підвищеним почуттям ситості, що зменшує кількість їжі, з’їденої протягом дня, і допомагає контролювати розвиток ожиріння, діабету і пов’язаних з ними захворювань.

ukrhealthAdblock
detector