Цей вид чаю захистить від діабету, раку і стресу - Новости Ю

Цей вид чаю захистить від діабету, раку і стресу

10.10.2021   11:20    302

Регулярне вживання чаю забезпечує незліченні переваги для здоров’я. Фактично користь цього напою відома тисячоліттями, але сьогодні вона доведена з точки зору науки

У світі існує величезна безліч видів чаю, проте одним з найкорисніших вважається ароматний улун. Незважаючи на вміст у ньому кофеїну, це розслабляючий напій. Улун — ферментований чай, який виробляють вже майже 400 років. Серед його переваг для здоров’я виділяють кілька основних.

Это интересно:  Цей популярний овоч ефективний для профілактики інсульту


Контроль діабету 2 типу

У ході дослідження, проведеного американськими вченими, було виявлено, що улун в поєднанні зі звичайними гіперглікемічними препаратами допомагає збалансувати рівень цукру в крові і запобігає його раптові скачки.

Протиракові властивості

Поліфенольні з’єднання в чаї діють як антиоксиданти, сприяючи видаленню вільних радикалів з організму. Вчені також виявили, що завдяки такому ефекту улун може пригнічувати ріст ракових клітин в шлунку і інших органах.

Это интересно:  Чи може насправді лопнути шлунок

Від стресу

Дослідження, проведене Осакським інститутом медичних наук в Японії, показало, що у мишей, яким давали улун, рівень стресу знизився на 18%. Основною причиною такої дії чаю вчені назвали ті ж поліфеноли.

zdorovia.com.uaAdblock
detector