Цей продукт знижує ризик смерті на 39% - Новости Ю

Цей продукт знижує ризик смерті на 39%

24.10.2021   00:20    580

Про те, що продукти на нашому столі безпосередньо впливають на наше здоров’я, відомо багатьом. Однак вчені продовжують вивчати властивості вже відомих нам продуктів, відкриваючи у них дедалі нові корисні властивості. За даними видання Natural Medicine Journal, продуктом, що рятує організм людини від розвитку хронічних процесів, є волоські горіхи, інформує Ukr.Media.


Під час проведення наукового дослідження вчені вивчили дані понад 7 200 осіб. Особливу увагу було приділено харчовим уподобанням учасників дослідження, а саме — вживанню волоських горіхів. Практично за 5 років спостережень з’ясувалося, що введення у свій раціон не менше 28 грамів (1 порція) цього продукту змогло знизити кількість смертей від хвороб серця. Загалом за період дослідження померли 323 людини. З них від захворювань серця — 81 людина.


«За отриманими нами даними, вживання трьох порцій волоських горіхів на день допомагає знизити ризик смерті від різних факторів, включаючи хвороби серця й онкологію — майже на 39%. Таким чином можна стверджувати, що вживання волоських горіхів сприяє не лише зміцненню здоров’я, а й продовженню життя людей», — поділилися дослідники.

ukr.media
Adblock
detector