Цей продукт знижує цукор у крові за 15 хвилин - Новости Ю

Цей продукт знижує цукор у крові за 15 хвилин

15.11.2021   18:20    503

Діабет 2 типу є хронічним захворюванням, яке розвивається внаслідок порушення взаємодії інсуліну з клітинами тканин. Стан може призвести до серйозних ускладнень, якщо рівень цукру в крові буде високим. На сьогоднішній день ліків від діабету не існує, проте головну роль у боротьбі із захворюванням відіграє дієта


Вчені вже довели, що певні продукти можуть знижувати рівень глюкози в організмі, який зазвичай підвищується після їжі. Наприклад, у новому дослідженні, опублікованому в International Journal of Environmental Research and Public Health, вчені виявили, що значно знизити рівень цукру в крові може мигдаль.


В експерименті взяли участь 100 жителів Нової Зеландії, які мали з’їдати не менше 42,5 г сирого мигдалю або солодкого печива. На частку обох закусок припадало 10% загального споживання калорій.

У день тестування учасники їли стандартний сніданок, а за дві години – горіхи чи печиво. Показники рівня глюкози в крові вимірювалися перед їжею, а потім через 15 або 30 хвилин після їди. У результаті було встановлено, що рівень цукру в крові був значно нижчим, коли добровольці з’їдали мигдаль.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector