Цей популярний продукт допомагає спалити шкідливий жир на животі - Новости Ю

Цей популярний продукт допомагає спалити шкідливий жир на животі

18.09.2021   22:40    234

Вісцеральний жир ховається в проміжках між органами черевної порожнини, такими як печінка, підшлункова залоза і кишечник. Таким чином, перенесення надмірної кількості цієї речовини може порушити життєво важливі процеси в організмі. З часом це може підвищити ризик розвитку хронічних захворювань, таких як діабет і хвороби серця.


Коли мова йде про втрату або набір вісцерального жиру, важлива їжа, яку людина споживає. Любителі яєць можуть радіти, так як було доведено, що їжа з високим вмістом білка допомагає позбутися від вісцерального жиру.


Это интересно:  Експерти порадили простий напій, який позбавить від зайвого жиру

Наприклад, згідно з дослідженнями, страви на основі яєць збільшують насичення і скорочують споживання їжі під час пізніх прийомів їжі в порівнянні з іншими стравами з таким же вмістом калорій.

Яйця також займають високе місце за шкалою, котра зветься індексом ситості, яка являє собою шкалу, яка оцінює, наскільки добре їжа допомагає вам відчувати себе ситим і знижує споживання калорій в подальшому.

Это интересно:  Одночасний прийом цього вітаміну з іншими погіршить стан

Основні переваги яєць в плані спалювання жиру обумовлені їх високим вмістом білка. Великі дані свідчать про те, що збільшення споживання білка є потужною зброєю проти вісцерального жиру.

У дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США Національних інститутів здоров’я, вивчався яєчний білок молочної ферментації і те, як він знижує ожиріння вісцерального жиру у японців.

У дослідженні зазначається:

“Повідомлялося, що білок яєчного білка (EWP) знижує жирові відкладення у щурів. Ми розробили яєчний білок молочної ферментації, який полегшує споживання яєчних білків за рахунок ферментації їх лактобактеріями, і змогли вивчити їх споживання у людей. У цьому подвійному сліпому плацебо-контрольованому дослідженні ми оцінили вплив LE на площу вісцерального жиру (VFA)”.

Это интересно:  Дієтолог назвала заміну шкідливому цукру

Результати показали, що яєчний білок молочної ферментації знижує вміст летких жирних кислот і покращує співвідношення площі вісцерального і підшкірного жиру. Оскільки інші параметри вимірювання не були порушені, ми прийшли до висновку, що яєчний білок молочної ферментації покращує вісцеральне ожиріння

ukrhealthAdblock
detector