Гороскоп по картам Таро на неделю с 20 по 26 сентября 2021: все знаки зодиака

Цей напій допомагає уповільнити процес старіння, запобігти випаданню волосся, серцевих захворювань і анемії

29.07.2021   17:20    245

Цей напій є хорошим джерелом калію, кальцію, магнію, заліза, фосфору, цинку і натрію. Він також багатий антиоксидантами і вітамінами, такими як вітамін К, вітамін С, фолієва кислота, тіамін, рибофлавін і ніацин


 

 

Йдеться про гранатовий сік. Простий напій корисний для шкіри, волосся і загального здоров’я. Він допомагає уповільнити процес старіння, запобігти випаданню волосся, серцеві захворювання і анемію, поліпшити травлення, зміцнити кістки і підтримувати рівень цукру в крові і артеріального тиску.


Это интересно:  Деякі види чаю краще вживати вранці

Омолоджуючі властивості

Гранатовий сік має омолоджуючі властивості, які допомагають сповільнити процес старіння, а також запобігти руйнуванню колагену і зменшити запальну реакцію організму. Він сприяє регенерації здорових клітин шкіри і запобігає гіперпігментацію, йдеться в дослідженні вчених з корейського Університету Халліма, опублікованому онлайн-бібліотекою Wiley.

Поліпшення стану кісток

Гранатовий сік допомагає полегшити симптоми запалення кісток, остеопорозу і артриту. Він також корисний для пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями, таким як остеоартрит, оскільки діє як інгібітор ферментів, відповідальних за руйнування суглобного хряща, повідомляється в науковій роботі дослідників Кейсовского університету Західного резервного району (США), представленої на сайті про науку Science Daily.

Это интересно:  Деякими продуктами зловживати дуже небезпечно

Захист від тромбів

Італійські вчені представили результати дослідження, які показали, що поліфеноли в гранатовому соці здатні пригнічувати злипання тромбоцитів, що утворюють тромби. Гранатовий сік також, за їхніми словами, захищає від проліферації тромбоксану — речовини, що виробляється тромбоцитами, що викликає згортання крові і звуження кровоносних судин. Про це повідомляється на сайті Національної бібліотеки медицини США.

Это интересно:  При яких хворобах часто виникає відчуття жару

zdorovia.com.ua

Adblock
detector