что можно делать и что нельзя

Цей фрукт забезпечить зміцнення імунітету

07.09.2021   18:20    903

Манго не тільки володіє чудовим екзотичним смаком, але і може похвалитися вражаючим поживним складом. Дослідження говорять про його користь для здоров’я, зокрема, він позитивно впливає на здоров’я травної системи, очей, шкіри волосся. Ще одна корисна властивість фрукта-зміцнення імунітету.


Близько 160 г манго забезпечує майже 70% рекомендованої добової дози вітаміну С. Цей потужний антиоксидант покращує роботу імунної системи, допомагає організму засвоювати залізо і сприяє виробництву білих кров’яних тілець, що борються з хворобами, а також допомагає їм діяти більш ефективно.

Також ця кількість манго покриває 10% щоденної потреби людини у вітаміні А. Він необхідний для здорової імунної системи, так як допомагає боротися з інфекціями. Згідно з дослідженням китайських вчених, опублікованому в журналі Nutrition, нестача вітаміну А пов’язаний з підвищеним ризиком інфікування.


Это интересно:  Кокосова вода здатна знижувати артеріальний тиск у гіпертоніків

Екзотичний фрукт також містить фолієву кислоту, вітамін К, вітамін Е і кілька вітамінів групи в, які теж зміцнюють імунітет. Слід мати на увазі, що в манго досить багато цукру, і є його краще в помірних кількостях до 330 г в день.

lhealth.info

Adblock
detector