Главная Лента Новостей Контакты Реклама Rss Лента

Бунт под домом генпрокурора: Луценко вышел к протестующим (ВИДЕО)

26 февраля 2018 г.   21:50    категория: Видео

397

Сторонники Саакашвили продолжили свою акцию у дома генпрокурора. В воскресенье Луценко подошел к ним, чтобы пообщаться.

По сути диалога не вышло. Ответы Луценко на общие претензии собравшихся услышаны не были. Из конкретики они требовали освободить Севериона Дангадзе, которого ГПУ обвиняет в получении средств от беглого олигарха Сергея Курченко на организацию акций протеста движением Саакашвили.

Луценко заявил, что они могут требовать этого сколько угодно, а решать будет суд. Статья, по которой обвиняется Дангадзе предусматривает 8 лет лишения свободы.

Сьогодні луценко нарешті вийшов до батька Северіона, його друзів і небайдужих громадян, що вимагають правосуддя під особняком ген прокурора. Розмова не склалась. юрій віталійович впевнено і безапеляційно, зі скляними очима сказав, що Северіон винний в отриманні 300000 долларів (слідчий вилучив лише 2300 евро) на державний переворот.На думку луценка- Северіон Дангадзе має сидіти в тюрмі 8 років (вчора казав про 10 років).Неначе все вже вирішено.Без доказів, без свідків, без логічних доводів, Северіон вже три місяці сидить за гратами без єдиного допиту.Не маючи обвинувального вироку, ген прокурор вже знає що 27 річний хлопець планував здійснити держ. переворот за кошти, яких вартує елітна іномарка чи, наприклад, відпустка на Сейшелах.Завтра, бариги від влади захочуть посадити вас чи вашого сина і ви нічого не зможете вдіяти. Ми не збираємось із цим миритись.Закликаємо до відкритого і справедливого слідства та законного правосуддя по справі Северіона Дангадзе.Просимо народ України підтримати Северіона та інших політичних в‘язнів режиму порошенка, аби ганебна практика чинного ген прокурора луценка поновити радянський режим політичних переслідувань- не відновилась в нашій Країні.Завтра ми збираємось біля виходу з метро Житомирська і вирушаємо о 12:00.Для тих, хто без авто- транспорт ми забезпечимо.Телефони для координації і запису бажаючих долучитись:+380674068436+380638950214

Опубликовано Євгеном Лук'янцевым 25 февраля 2018 г.

real-vin.com

Это интересно:  На Донбассе засветились новые российские комплексы, блокирующие работу беспилотников (ВИДЕО)


Загрузка...

загрузка...

Загрузка...


...

Видео-новостиЭто интересно

...


Курьезы

...

Фоторепортаж

...

...