«Було важко спочатку»…Олена Зеленська розповіла чи змінився президент за два роки (Відео)

15.05.2021   23:45    3587days-ua.com

Олена Зеленська

Дружина Президента Олена Зеленська у великому резонансному інтерв’ю VIP з Наталією Мосейчук розповіла про сім’ю, друзів та дітей. Перша леді України відповіла на це у першому телевізійному інтерв’ю у .  Олена Зеленська та Наталія спілкуються за чашкою кави. Наталя Мосейчук– про телевізійне залаштунки. Сама перша леді знає його переважно із розважальних проектів «Кварталу». А от формат інтерв’ю, каже, для неї – в новинку.Цей досвід цікавий і для Наталі Мосейчук – це лише друге настільки масштабне спілкування із дружиною президента. Неформальна бесіда, згодом розкаже ТСН ведуча, було вкрай важливим. Воно і мало налаштувати обох на цікаву бесіду. Адже питання із дружиною президента не погоджували, жодних заборон – теж не було.

Это интересно:  В Чикаго два человека расстреляли группу людей, десять жертв (ВИДЕО)

Щойно камери вмикають – раз-по-раз лунають гострі запитання: “Є люди в оточенні президента, яких ви, м’яко кажучи, ненавидите?”, чи “Ви готові до суми і тюрми?”.

«Він не змінився, він завжди таким був. Я знаю його дуже добре. Просто настав час діяти. Можливо, у нього змінилась публічна риторика на жорсткішу, бо більше бути лояльним і посміхатись вже сил немає. Але він не змінився», — запевнила дружина глави держави.

Это интересно:  В Николаеве на ходу загорелся автомобиль. ВИДЕО

20 травня 2021 року виповнюється два роки з того моменту, як на посаду президента України вступив Володимир Зеленський. 20 травня 2019 року у Верховній Раді він проголосив присягу, після чого пішки вирушив до будівлі своєї Адміністрації, яку пізніше перейменував в Офіс.Adblock
detector