Британія заманює виробника електромобілів Rivian рекордною пропозицією

08.12.2021   17:21    513

Американському виробнику електричних позашляховиків і пікапів уряд Великобританії запропонував фінансові стимули у розмірі 1 млрд фунтів стерлінгів.

Источник: avtodream.org

Компанія може витратити таку значну суму на будівництво автозаводу в Сомерсеті.

Серед переваг, які уряд Британії описує перед потенційним інвестором-новий з’їзд з автомагістралі M5 для легкого доступу до заводу, повторне введення в експлуатацію залізничної гілки в цьому районі і наявність численних навчальних закладів. Майданчик в 635 акрів може бути використана для виробництва акумуляторів. В Угоду будуть включена фінансова підтримка з боку уряду Великобританії сумою понад 1 мільярд фунтів стерлінгів.


Rivian також розглядає пропозиції як мінімум двох інших європейських країн. У переговорах також бере активну участь Amazon. Rivian в партнерстві з цим брендом випустить більше 100 тисяч електричних розвізних вантажівок в найближчі сім років.


Завод стане першим виробничим підприємством Rivian за межами США і дасть фірмі точку опори, необхідну для легкого доступу до ринків Великобританії та ЄС. Очікується, що Rivian розпочне постачання свого електричного пікапа R1T у січні 2022 року.

Читайте також: Експерти назвали п’ять найменш надійних авто

Ціни на пікап починаються з 67,5 тис доларів у США. Електричний повнопривідник з чотирма електромоторами розганяється від 0 до 100 км/год за 3 секунди і на одному заряді батареї здатний проїжджати близько 500 км.
Adblock
detector