Благодійний фонд Zagoriy Foundation оголосив переможців конкурсу

24.11.2020   16:11    205

«Інноваційні ідеї розвитку культури благодійності»

Грант, розміром до 300 тис. гривень, отримає кожен із п’яти переможців конкурсу «Інноваційні ідеї розвитку культури благодійності».

7 листопада благодійна організація «Фонд родини Загорій» оголосила результати грантового конкурсу, що тривав близько двох місяців. Його учасники, офіційно зареєстровані неприбуткові організації України, мали презентувати проекти, що допомагатимуть у формуванні та розвитку культури благодійності. Серед 104 проектів від 95 організацій було обрано п’ятірку, котрій буде надана матеріальна допомога у реалізації задуму. До неї ввійшов анімаційний серіал про відомих меценатів України «Історія небайдужих» від громадської організації «Криголам». Серіал розповідатиме про п’ятьох видатних філантропів минулого, що зробили значний вклад у розвиток науки та мистецтва України.
Також отримають гранти проекти «50 добрих справ» від громадської організації «Київський пласт», «Друзі джерела» від Навчально-реабілітаційного центру «Джерело», який підтримує дітей та молодь із особливими потребами. Організатори конкурсу також вирішили допомогти у реалізації проектів «Благодійні послуги» від Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Дитина» та «Трендсеттери української благодійності» від «Української медійної ініціативи».
Говорячи про результати конкурсу, директорка Zagoriy Foundation Евгенія Мазуренко, нагадала, що фонд ставив собі на меті знайти та підтримати проекти, що сприяють розвитку благодійності в Україні. Однією із умов було, щоби вони реалізовувалися через впровадження навчальних програм, з використанням інноваційних технік та залучення населення до благодійності.
Вона також додала, що проекти-переможці стосуються різноманітних сфер благодійності та охоплюють наступні теми: розширення інклюзивного простору міста, залучення дітей до благодійності через гру та підвищення довіри до неї усіх вікових груп.
Насамкінець Евгенія Мазуренко подякувала усім організаціям, котрі брали участь у конкурсі та займалися розробкою проектів. Вона підкреслила, що добрі справи об’єднують суспільство на шляху до вирішення спільних проблем. Директорка БФ родини Загорій абсолютно упевнена, що ініціативи переможців конкурсу зроблять суттєвий вклад у розвиток благодійності в Україні. Адже грантовий конкурс продемонстрував, що кожен громадянин може займатися благодійністю у зручній для нього формі і, що така діяльність передбачає не лише грошову допомогу.
Zagoriy Foundation – фонд, що був створений у 2015 році задля реалізації благодійних проектів на постійній основі. Засновниками організації є Володимир, Катерина та Гліб Загорії, котрі вже багато років передають значну частину своїх доходів на благодійність та успішно втілюють накопичений поколіннями досвід.загрузка...

Adblock
detector