«Бізнес має розвиватися навіть в період турбулентності» — експерт

27.01.2021   15:30    89

«У дистриб’юторському бізнесі докарантинного періоду потрібно було працювати швидко. Під час пандеономікі — ще швидше. Наша відповідальність перед споживачами — це своєчасні поставки товару в 45 тисяч торгових точок по всій Україні», — про це написав у колонці «Будьте готові до будь-якого сценарію. 5 бізнес-уроків, щоб цей рік був успішніше, ніж попередній» генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.

Это интересно:  Украинцы бедные, потому что живут в бедной стране и не доверяют власти, заявил Александр Данилюк

Источник: delo.ua

За його словами, віддалений формат роботи стимулював в компанії діджиталізувати всі бізнес-процеси, які це дозволяли. «Це зручно, технологічно і цей перехід ми заклали в основу нашої бізнес-стратегії», — зазначив Тарас Корніяченко.

Серед інших бізнес-уроків 2020-й року СЕО «ТЕДІС Україна» відзначив також важливість турботи про співробітників, довгостроковість партнерства, надання допомоги медикам і соціально незахищеним верствам суспільства і вміння працювати в умовах високого ступеня невизначеності.

Это интересно:  ВАКС отменил обязательство Венедиктовой забрать у НАБУ дело о хищении газа на двух ТЭЦ

«Для нас турбулентне середовище стало більш звичним, ніж штиль і безвітря. Звичайно, хочеться працювати в умовах, коли можеш з великою часткою ймовірності планувати KPI і досягати їх в кінці року. Але життя в нинішніх умовах — це постійний виклик. Не потрібно переживати про те, що ви не знаєте, яким буде курс долара або фіскальна політика. Є тільки один рецепт — потрібно продовжувати методично працювати», — резюмував Тарас Корніяченко.загрузка...

Adblock
detector