Бив та вимагав гроші: на Закарпатті чоловік силоміць утримував іноземців (фото)

20.04.2021   16:01    193


На Закарпатті чоловік підозрюється у вчиненні двох кримінальних правопорушень, серед яких незаконне позбавлення волі людини та переправлення осіб через держкордон України. Про це повідомляє місцева поліція.

Источник: nnovosti.info

Слідчі поліції Великого Березного за оперативного супроводу співробітників відділу міграційної поліції продовжують досудове розслідування у справі щодо утримання в неволі трьох іноземців, з метою незаконного переправлення останніх до країн Європейського Союзу.Поліцейські встановили, що до кримінального бізнесу причетний 41-річний житель селища Великий Березний. У себе вдома чоловік утримував у неволі трьох громадян Індії, де бив іноземців та за сприяння у перетині кордону, вимагав у кожного по 3500 тисячі доларів.

Это интересно:  Ножем у серце: на Київщині тендітна жінка смертельно поранила коханого (відео)

Усвідомлюючи, що перебувають у безвихідному становищі, іноземці втекли від зловмисника та звернулися по допомогу до поліції.

Поліцейські спільно зі співробітниками Управління СБУ провели санкціоновані обшуки за місцем проживання фігуранта та у приміщенні магазину, який йому належить. В останньому правоохоронці виявили сплановані маршрути для нелегального перетину зеленого кордону та паспорти, що належать вихідцям з країн Азії. Також виявили і приміщення, де ймовірно переховували іноземних клієнтів, перед безпосереднім переправленням до ЄС.

Это интересно:  Популяризує Україну та підтримує ЛГБТ: Лещенко знайшов виправдання виступу дружини у Москві

Зібравши достатньо доказів слідчі поліції повідомили 41-річному чоловікові про підозру у вчиненні одразу двох злочинів. Йдеться про незаконне позбавлення волі людини (ч.2 ст. 146 ККУ) та сприяння в незаконному переправленні через державний кордон України (ч.3 ст.332 ККУ).


Adblock
detector