Білоруські силовики заявили, що готові застосувати зброю проти протестувальників (Відео)

12.10.2020   23:16    339


фото: NEXTA

Міністерство внутрішніх справ Білорусі офіційно заявило про готовність застосувати проти протестувальників спецзасоби і бойову зброю.

“Ми відзначаємо спад сили протестів, як кількісно, так і територіально. Поряд з тим, протести, змістившись переважно до Мінська, стали організованими та вкрай радикальними.

У зв’язку з цим співробітники органів внутрішніх справ та військовослужбовці внутрішніх військ не полишать вулиці і в разі необхідності застосовуватимуть спецзасоби та бойове озброєння”, – заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Білорусі Геннадій Казакевич.

Это интересно:  Китай испытал систему залпового запуска дронов-"самоубийц". ВИДЕО

Вчора у великих містах Білорусі відбувся опозиційний “Марш честі”. Під час акцій протесту проти результату виборів у Мінську, Бресті, Вітебську, Гомелі, Гродно, Могильові, Бобруйську, Молодечно, Жлобині і Кобрині були затримані сотні людей.

Спостерігачі відзначили зростання агресивності силовиків і порівняли напади їх на людей із першими мітингами 9-12 серпня після президентських виборів: людей били, кидали у них світлошумовими гранатами, застосовували сльозогінний газ і водомети.

Это интересно:  Конфликт в Нагорном Карабахе: Алиев и Пашинян назвали красные линии (ВИДЕО)

Дивіться відео МВД Беларуси:


7days-ua.comзагрузка...


Adblock
detector