Біль в попереку може вказувати на високий холестерин - Новости Ю

Біль в попереку може вказувати на високий холестерин

09.10.2021   08:00    768

Підвищений вміст холестерину в крові збільшує ризик розвитку небезпечних серцево-судинних захворювань, інфаркту та інсульту. Проблема полягає в тому, що високий холестерин може довгий час ніяк не проявляти себе, тому про перевищення показників людина дізнається далеко не відразу. Однак існують деякі неочевидні ознаки, які можуть свідчити про небезпечний стан.


Одним з таких ознак є біль в попереку, йдеться в дослідженні, опублікованому на сайті Національної медичної бібліотеки США. В ході дослідження фахівці перевіряли припущення, згідно з яким аномальний рівень ліпідів в крові є механізмом, що призводить до атеросклерозу поперекових судин.


Это интересно:  Лікар розповів, як відновити дихання після коронавірусу

У дослідженні взяли участь більше 258 тис. чоловік у віці від 40 до 64 років, які щорічно проходили медичний огляд. Дані про їх здоров’я проаналізували для вивчення зв’язку болю в попереку з показниками рівня «поганого» холестерину ЛПНЩ з «хорошим» холестерином ЛПВЩ. Також вивчалося співвідношення ЛПНЩ і ЛПВЩ.

В результаті вчені прийшли до висновку, що низький рівень «хорошого» холестерину і високе співвідношення ЛПНЩ і ЛПВЩ були в значній мірі пов’язані з болем в попереку.

Это интересно:  4 "несподіваних" продукти, які можуть підвищити цукор в крові

zdorovia.com.uaAdblock
detector