Біль в попереку може вказувати на небезпечний стан - Новости Ю

Біль в попереку може вказувати на небезпечний стан

09.10.2021   11:40    715

Підвищений вміст холестерину в крові збільшує ризик розвитку небезпечних серцево-судинних захворювань, інфаркту та інсульту.

Проблема полягає в тому, що високий холестерин може довгий час ніяк не проявляти себе, тому про перевищення показників людина дізнається далеко не відразу. Однак існують деякі неочевидні ознаки, які можуть свідчити про небезпечний стан.


Одним з таких ознак є біль у попереку, йдеться в дослідженні, яке опубліковано на сайті Національної медичної бібліотеки США. В ході дослідження фахівці перевіряли припущення, згідно з яким аномальний рівень ліпідів в крові є механізмом, що приводить до атеросклерозу поперекових судин.


Это интересно:  Постійні болі в п’яті вказують на онкологію

У дослідженні взяли участь понад 258 тис. осіб у віці від 40 до 64 років, які щорічно проходили медичний огляд. Дані про їх здоров’я проаналізували для вивчення зв’язку болю в попереку з показниками рівня “поганого” холестерину ЛПНЩ з “хорошим” холестерином ЛПВЩ. Також вивчалося співвідношення ЛПНЩ і ЛПВЩ.

Читайте також:  Ключ до довголіття виявили у популярній заготівлі на зиму

В результаті вчені прийшли до висновку, що низький рівень “хорошого” холестерину і високе співвідношення ЛПНЩ і ЛПВЩ були в значній мірі пов’язані з болем в попереку.

lhealth.infoAdblock
detector