Біль у попереку може сигналізувати про наявність серйозних зхаворювань - Новости Ю

Біль у попереку може сигналізувати про наявність серйозних зхаворювань

16.09.2021   12:20    205

Велика частина болю в попереку виникає через травми — розтягнення м’язів або розтягнення через різкі рухи, поганий механіки тіла при підйомі важких предметів. Біль в попереку також може бути результатом деяких захворювань, в тому числі раку спинного мозку. Як дізнатися, що біль в попереку сигналізує про серйозні порушення?


Для людей, які страждають сильним болем у попереку, природно задатися питанням, чи може біль бути ознакою раку хребта.


Это интересно:  Названа проста ягода для довголіття

Біль в попереку — часта причина відвідування лікаря. За даними Національного інституту неврологічних розладів та інсульту (NINDS), біль в попереку є найбільш частою причиною інвалідності, пов’язаної з роботою. Хоча більша частина болю в спині не пов’язана з раком або пухлинами, її можна і важливо перевірити.

Симптоми раку хребта залежать від декількох факторів, у тому числі від типу пухлини, розміру, місця розташування, а також від віку та історії хвороби пацієнта, повідомляє Центр лікування раку Америки.

Это интересно:  Фахівці назвали продукт, що допоможе гіпертонікам нормалізувати артеріальний тиск

Деякі загальні симптоми раку хребта включають біль, оніміння, слабкість і труднощі з сечовипусканням. Симптоми раку хребта можуть проявлятися дуже повільно. В інших випадках вони виникають швидко, навіть протягом декількох годин або днів.

Коли біль в спині викликаний злоякісною пухлиною хребта, це зазвичай:
1. Починається поступово і з часом погіршується.
2. Стан не поліпшується під час відпочинку і може посилюватися вночі.
3. Загострюється у вигляді гострого або шокового болю у верхній або нижній частині спини, яка також може переходити в ноги, груди або інші частини тіла.

Это интересно:  Дієтологи пояснили, кому особливо корисно вживати кабачки

Інші ознаки і симптоми, які потенційно можуть вказувати на походження болю в спині від раку, включають незаплановану втрату ваги, нудоту, лихоманку, озноб або інші тривожні симптоми.

zdorovia.com.uaAdblock
detector