«Безпрецедентна ситуація», — скандал із Татаровим проявив подальші кадрові зміни у владі України (Відео)

29.12.2020   02:06    3257days-ua.com

Скандал із заступником глави Офісу президента України вказує на те, що команда Зеленського і далі шукатиме нові кандидатури для зміни складу центральних органів влади, зокрема уряду України аж до прем’єр-міністра України.

Про це 5 каналу заявив політичний експерт Віталій Портников.

“Зараз все це вирішується Офісом президента. А призначення залежить від того, чи знаходить Офіс президента голоси у фракції своєї партії”, – сказав Портников.

Это интересно:  В Брюсселе из-за смерти мигранта подожгли отделение полиции (ВИДЕО)

З цієї точки зору показовим виявився скандал навколо заступника глави Офісу президента України Олега Татарова, якого правоохоронні органи підозрюють в оборудках при будівництві житла для нацгвардійців у Києві. Коли Татарову, який свою провину відкидає, мали вручити підозру, Генпрокуратура несподівано змінила підслідність – справу Татарова передала в СБУ.

“Для нас це дивна і безпрецедентна ситуація, ніколи не було подібного”, – заявив виконувач обов’язки голови САП Максим Грищук.

Это интересно:  В Киеве пострадавший принял патрульных за ангелов (ВИДЕО)

Експерти впевнені, що кадрові зміни в центральних органах влади триватимуть і далі – у кулуарах уже називають ім’я наступного прем’єр-міністра України.

Більше – у сюжеті 5 каналузагрузка...

Adblock
detector