«Бережіть себе»: Олег Винник засмутив шанувальників - Новости Ю

«Бережіть себе»: Олег Винник засмутив шанувальників

18.10.2021   19:28    1523

Популярний співак Олег Винник, який перебуває у великому гастрольному турі по Україні, знову засмутив шанувальників. На своїй сторінці в Інстаграм він повідомив про вимушене перенесення концертів в Краматорську, Покровську та Бердянську через карантинні обмеження. Артист також запевнив, що його виступи не скасовуються, а переносяться і пообіцяв виступити перед шанувальниками в цих містах навесні 2022 року. Всі квитки залишаються дійсними.


Источник: showbiz.fakty.ua

«Любі мої, в зв’язку погіршенням епідеміологічної ситуації в країні проведення концертів в Краматорську, Покровську та Бердянську, на жаль, зараз неможливе. Наші зустрічі відбудуться навесні 2022 року! Нові дати оголосимо додатково. Раніше придбані квитки залишаються дійсними», — повідомив Олег Винник і побажав усім берегти себе.


Раніше Олег Винник був змушений скасувати два концерти в Запоріжжі, оскільки сам захворів і не міг співати. У артиста діагностували ларингіт.

Нагадаємо, в недавньому інтерв’ю Олег Винник вперше розповів, що його пов’язує з Таюне, а також про пережиту страшну ДТП, що ледь не коштувала йому життя.

фото Instagram.com/olegg.vynnykAdblock
detector