Байден сьогодні запросив на кліматичний саміт 40 президентів: про що йшлося (Відео)

23.04.2021   02:45    3587days-ua.com

Джо Байден

Президент США Джозеф Байден заявив, що країна має вдвічі скоротити кількість парникових викидів в атмосферу до 2030 року.Під час кліматичного саміту американський президент оголосив, що США “вирішили вжити заходів” у питанні змін клімату та закликав лідерів інших країн значно прискорити реалізацію власних планів щодо скорочення викидів парникових газів, передає The New York Times

Оголошена Байденом мета у зменшення викидів на 50% з рівня 2005 року удвічі перевищує попередні плани: за президентства Барака Обами в Паризькій кліматичній угоді 2015 року було визначено зменшення викидів на 26-28% до 2025 року.

Это интересно:  Приїхали 7 пожежних машин: у підземному паркінгу столичного ТЦ загорівся Lexus

Раніше під час онлайн-саміту з клімату Великобританія вже обіцяла знизити викиди до 2030 року на 68%, Євросоюз – на 55%, Канада — на 40-45%. Водночас Китай у 2025 році планує тільки почати знижувати викиди та стати вуглецево-нейтральним до 2060 року.

Як зазначають експерти, план Байдена знизити викиди на 50-52% вимагає стрімкого і швидкого зменшення споживання викопного палива практично в усіх секторах американської економіки.

Это интересно:  Сильні пориви вітру і заморозки: синоптики попередили про нову небезпеку

На тлі пандемії коронавірусу Джо Байден вирішив обрати відео-формат зустрічі президентів.

Онлайн-трансляція саміту на сторінці Фактів ICTV в YouTube йтиме з синхронним українським перекладом

Кліматична політика Байдена

Ще під час виборчої кампанії восени 2020 року Джо Байден дав знати, що кліматична політика посідає одне з пріоритетних місць у його програмі. Після перемоги на виборах президента США одним із перших він підписав указ про повернення країни до Паризької кліматичної угоди.

Это интересно:  У Києві маршрутка зачепила у заторі авто, водій у гніві вибив скло просто на пасажирів (фото)

Кліматичний саміт 22 квітня стане підготовчим етапом до чергової Конференції ООН з питань клімату, яка відбудеться у листопаді цього року. Крім цього, участь лідерів 40 країн має на меті показати важливість спільних дій у сфері клімату.


Adblock
detector