Автовласникам в Україні розповіли про нові податки - Новости Ю

Автовласникам в Україні розповіли про нові податки

19.11.2021   23:31    756

В мережі оприлюднили дуже несподівана і важлива інформацію, яка стосується нових податків.

Источник: avtodream.org

Стало відомо, що українці в наступному році будуть платити налоги за свої автомобілі.


З 2022 року жителі України будуть платити налоги на автомобілі за новими правилами. Є інформація про те, що деякі люди платять близько 25 тисяч гривень, пише AmperCar.

Є новий закон №5600, в якому є новини, вони будуть прийняті найближчим часом на другому році. На сайті міністерства економіки будуть народовані власники автомобілів, які будуть винуждені заплатити налог.


Потрібно підчеркнути, що на цьому етапі є два основних критерії, якому не виповнилося 5 років і машина, що становить понад 2,5 мільйона гривень.

Але, уже з наступного року другого правила змінитися. Щоб є, якщо у людини є автомобіль, який коштує більше 1,3 мільйона гривень, то він заплатив налог.

Розмір нового налога буде складати 25 тисяч гривень. Цей налог буде платити кожен рік, але тільки один раз у році.

Важливо помітити, що стара норма налога була розглянута ще до підвищення мінімальної заробітної плати. Це говорить про те, що кількість платників значно знизилася.

Читайте також: Китай стрімко нарощує експорт автомобілів

Кабінет Міністрів України розробив новий закон, щоб виправити ситуацію і поставити більше українців платити налоги. Так, з введенням нового закону, українці будуть платити налоги не тільки за елітні автомобілі, але і за машини середнього класу.


Adblock
detector