Асфальт розжарюється до +50°С. Дороги в Києві рятують холодним душем (відео)

23.06.2021   19:31    621

Источник: glavcom.ua


Полив вулиць зменшує кількість випарів від гарячого асфальту та запобігає передчасній деформації дорожнього покриття
Фото: Київавтодор

Магістралі столиці миють з 23:00 до 6:00

У столиці вже декілька днів триває спека. Вдень температура повітря сягає понад +30°С, температура асфальту – +50°С і вище.


Тому в Києві комунальні служби влаштовують холодний душ для доріг. Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Густєлєв на своїй сторінці у Facebook.

«Інтенсивний полив і миття не тільки змивають пил і бруд з доріг та запобігають передчасній деформації дорожнього покриття, а й зменшують кількість випарів від гарячого асфальту та концентрацію шкідливих речовин у повітрі», – зазначив він.

Это интересно:  Як правильно вибрати мотоблок?

Щоденно близько 70 одиниць спеціалізованої техніка комунальної корпорації «Київавтодор» проводять миття магістральних вулиць у проміжку з 23:00 до 6:00 години ранку, коли на них трафік найменший. Інші вулиці поливаються упродовж доби.

Як повідомлялося, з 20 червня в Києві діє заборона в’їзду великовагового транспорту до столиці за температури +28°С і вище. Зокрема, обмежується в’їзд великовагового автотранспорту вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн. Обмеження здійснюється на всіх під’їздах до Києва.

Adblock
detector