Арестович про «бівалентний результат» засідання ТКГ: «Можна чекати позитивних новин» (Відео)

29.04.2021   20:10    3717days-ua.com

Засідання Тристоронньої контактної групи 28 квітня не завершилося підписанням нових зобов’язань про дотримання сторонами на Донбасі режиму тиші, але “великоднє перемир’я” ще може бути запроваджено.Про це заявив 28 квітня відразу після завершення засідання ТГК в ефірі “Україна-24” радник української делегації на Мінських переговорах Олексій Арестович.

Это интересно:  Бритни Спирс взволновала сменой имиджа (ВИДЕО)

“Результат бівалентний”, – сказав Арестович.

Він пояснив, що під час засідання Тристоронної контактної групи сторони принципово виступили за необхідність поновлення на Великдень режиму тиші на Донбасі. Тому документ про це ще може бути погоджений до Великодня, 2 травня.

«Завтра-післязавтра можна чекати позитивних новин», — заявив радник української делегації у Тристоронній контактній групі.

Читайте також:

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше член української делегації у ТКГ Сергій Гармаш заявив, що 28 квітня під час засідання Тристоронньої контактної групи підписанян узгодженого документа про відновлення перемир’я на Донбасі і посилення контролю за дотриманнями сторонами режиму тиші заблокували представники так званих «ДНР» і «ЛНР».

Більше подробиць — у прямій мові Олексія Арестовича у відео «Україна 24«


Adblock
detector