Анджеліна Джолі завдала нового удару Бреду Пітту та заробила десятки мільйонів доларів (ВIДЕО) - Новости Ю

Анджеліна Джолі завдала нового удару Бреду Пітту та заробила десятки мільйонів доларів (ВIДЕО)

09.10.2021   14:14    385

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі продала свою половину виноробні Château Miraval групі Tenute del Mondo (винний підрозділ Stoli Group), якою з 2008 року володіла разом із колишнім чоловіком Бредом Піттом, повідомляє Wall Street Journal.


Источник: uainfo.org


Сума угоди не розкривається, проте виноградник, розташований у Корренсі (Прованс, Франція), оцінюється в $164 млн. Бренд відомий своїм рожевим напоєм Miraval, інформує UAINFO.org з посиланням на Фокус.

Это интересно:  Вибух знищив у Росії частину житлового будинку (відео)

Частка Джолі в бренді стала предметом останнього судового спору пари. У липні актриса звернулася до суду Каліфорнії з проханням дозволити продаж своєї частини в бізнесі, незважаючи на те, що, згідно із судовими документами, процедура розлучення з Бредом Піттом ще не була завершена.

У свою чергу колишній чоловік Джолі Пітт подав зустрічний позов, вимагаючи заборонити угоду, і заявив, що його ексдружина вирішила йому помститися, не тільки виключивши його з процесу, а й прийнявши рішення про одноосібний продаж своєї частки, яка могла негативно вплинути на компанію, що володіє Château Miraval.

Château Miraval. Фото: Getty Images

Гостроти ситуації додавав той момент, що замок і виноробня спочатку належали виключно Анджеліні, оскільки вони були куплені до весілля акторів у 2014 році. Пізніше виноробна компанія Nouvel разом із фірмою Пітта Mondo Bongo на умовах рівних акціонерів увійшли до складу люксембурзької компанії, що має частку в Шато Міраваль.

У Château Miraval Анджеліна Джолі та Бред Пітт зіграли весілля у 2014-му


Adblock
detector