Анастасія Приходько перервала трирічну паузу та презентувала нову пісню "Подруга". ВІДЕО - Новости Ю

Анастасія Приходько перервала трирічну паузу та презентувала нову пісню «Подруга». ВІДЕО

23.11.2021   18:08    562

Співачка Анастасія Приходько презентувала пісню «Подруга». Новий трек артистка присвятила жіночій дружбі і всім дівчатам, які мали невдалі стосунки, та яких зраджували їхні кохані.

Источник: uainfo.org


“У кожної дівчини має бути подруга, з якою вона може випити вина, поговорити по душам та яка підтримає у складний момент життя.

Хочеться нагадати всім жінкам, що потрібно себе цінувати, не витрачати сили та енергію на чоловіків, які вас не варті або нехтують вашими почуттями. Важливо цінувати себе і не забувати про своїх друзів, які часто відходять на другий план, коли ви захоплені стосунками.”, — коментує Анастасія, інформує UAINFO.org.


Нова пісня співачки дуже не характерна для її репертуару та відрізняється від попередніх композицій. Автором тексту та музики є Дмитро Сисоєв, відомий своїми хітами, написаними для багатьох українських артистів, а саунд-продюсером став близький товариш Анастасії Приходько Андрій Ігнатченко.

Найближчим часом Приходько обіцяє презентувати кліп на пісню “Подруга”, у якому головні ролі зіграли її друзі — телеведуча Олена Філонова, шоумен Дядя Жора, травесті-діва Монро та блогер Олег Машуковський.

Це перша пісня Анастасії після трирічної паузи в кар’єрі. Артистка зізнається, що після народження третьої дитини у неї відкрилося нове дихання у творчості і вона практично записала альбом, який фанати зможуть почути вже у 2022 році.Adblock
detector