Адміністрація Криворізького залізорудного комбінату подала в суд на гірників за страйк. ВІДЕО

17.10.2020   16:59    266


Напередодні остання група шахтарів закінчила підземний протест і отримали повістки в суд.

Источник: uainfo.org

Як пише Корреспондент.net, голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець повідомив в Facebook, що адміністрація Криворізького залізорудного комбінату подала в суд на працівників підприємства, що страйкували понад 40 днів у шахтах, інформує UAINFO.org .

«Якщо адміністрація КЗРК вирішила покарати всіх 417 працівників шахт Жовтнева, Родіна, Гвардійська, Тернівська, які наважилися не погоджуватися з жахливими умовами праці та вчинити над ними розправу через суд — то ми готуємо позовну заяву в суд про неналежні умови праці, про порушення трудового законодавства на підприємстві. У суддів буде дилема-кого насправді необхідно судити і засуджувати», — написав він.

Это интересно:  В Нидерландах футбол смотрели плюшевые мишки (ВИДЕО)

Самі гірники заявляють, що не можуть зрозуміти дій керівництва. У меморандумі, який вони підписали, говорилося, що комбінат не має претензій до учасників страйків.

Як повідомила виданню «Страна» машиністка підйому на шахті «Жовтнева» Майя Чабан, напередодні шахтарі дійшли згоди з керівництвом комбінату, що заробітну плату піднімуть з вересня на 10% і з жовтня ще на 10% Тим, хто під землею в загальному на 21%, а тим, хто на поверхні 38%.

Это интересно:  В Одессе задержали трех жителей Закавказья из-за потасовки в кафе (видео)

«Шахтарі погодилися припинити страйк за умови, що їх не будуть переслідувати і не притягатимуть до адміністративної або кримінальної відповідальності. Але за підсумком на страйкуючих комбінат подав до суду. Мені вручили повістку прямо на роботі. Засідання відбудеться шостого листопада», — говорить Чабан.

Нагадаємо, 3 вересня 12 гірників шахти «Жовтнева» оголосили підземний протест, відмовившись підніматися нагору після закінчення зміни. Пізніше аналогічним чином вчинили працівники інших шахт підприємства. Кількість пікетників обчислювалася сотнями.

Это интересно:  Стало известно количество стран-участниц в Евровидении-2021 (ВИДЕО)

Напередодні протест припинили останні два десятки гірників, що перебували під землею 43 дні.
загрузка...Adblock
detector