Прибирання ванної кімнати та туалету

4

Ванна – особливе приміщення. Через високу вологість в ній швидко розмножуються небезпечні бактерії, багато з яких становлять загрозу для здоров’я людини. Тому ця кімната потребує особливого догляду. Отже, ми вирішили присвятити цю статтю прибиранню ванної.

Загальні правила вибору засобів для прибирання

Будь-яка господиня при прибиранні будинку потребує використання засобів для чищення. Однак різні матеріали мають свої особливості, тому для кожного типу поверхонь варто вибирати спеціалізовану продукцію. Загальні правила щодо її вибору такі:

  1. Засоби для миття повинні добре пінитися, а отже, бути економічними у використанні.
  2. Будь-яка продукція для чищення повинна безпечно закриватися, щоб її не могла відкрити дитина.
  3. Якщо є можливість, варто вибирати найбезпечніші засоби, що містять мінімум токсичних речовин. Виняток становлять склади для дезінфекції ванної кімнати та туалету – для цих приміщень потрібно використовувати продукцію, яка відрізняється сильною дією, через велику кількість бактерій.
  4. Якщо в сім’ї є алергіки, варто вибирати м’які засоби (наприклад, Glorix) або скористатися народними методами (питна сода, оцет тощо).

Правильно вибравши товар для чищення кожного типу покриття в інтернет-магазині Аврора, ви збережете зовнішній вигляд поверхонь, меблів та побутової техніки надовго, а також зможете виконати прибирання в найкоротші терміни.

 Як підтримувати чистоту у ванній

Для того щоб впоратися з завданням швидко та ефективно, достатньо повторювати кілька нескладних процедур один чи два рази на тиждень, але можна й частіше.

 Крок 1

Підметіть підлогу та протріть поверхні від пилу вологою серветкою. Постарайтеся позбутися максимальної кількості бруду «всуху», інакше вам доведеться попотіти, борючись із розводами та мокрим пилом.

Крок 2

Почніть прибирання ванної кімнати з миття підлоги, стін, обкладених керамічною плиткою. Спреї ідеально підходять для чищення вертикальних поверхонь.

 Боротьба з пліснявою

Для того щоб уникнути утворення цвілі та грибка, щомісяця варто обробляти стики кахельних плиток будь-яким засобом з антибактеріальною дією.

 Як почистити ванну?

Існує безліч мийних засобів, спеціально призначених для чищення ванни, більшість із них допоможуть вам позбутися бруду та вапняного нальоту, не пошкоджуючи емаль. Щоб повернути сантехніці первозданну білизну, використовуйте спеціальні креми. Нанесіть розчин на поверхню ванни, залиште на 5–10 хвилин, потім ретельно промийте водою.

Боротьба з іржею

Ще один ворог вашої ванни – це іржа. Крім спеціальної продукції (наприклад, засіб для чищення Domestos), також можна використовувати підігрітий оцет із додаванням щіпки солі, який також ефективно бореться з плямами на нікелевих кранах.




Уважно читайте інструкцію на етикетці. Багато кислотовмісних засобів не рекомендується використовувати для миття акрилових ванн. Також краще уникати їхнього прямого контакту з хромованими поверхнями кранів та змішувачів.

 Як почистити унітаз?

Мити унітаз – заняття не з приємних, хоча при регулярному правильному чищенні воно не завдасть вам особливого клопоту. Вибираючи засіб, варто надати перевагу хлоровмісним продуктам. Туалет потребує регулярного чищення, а використання хлору гарантує не тільки чистоту, але й захист від шкідливих мікробів. Засоби Domestos знищують хвороботворні мікроорганізми, бруд та вапняний наліт. У профілактичних цілях періодично виливайте в унітаз відро гарячої води – це дозволить уникнути засмічення зливальної труби. Впоратися з пробкою, що вже утворилася в каналізації, допоможе спеціалізований гель Domestos проти засмічень.

 Що ще необхідно чистити у ванній

Не варто забувати також про інші деталі інтер’єру: дзеркала, крани, ручки дверей, гачки для рушників і багато іншого. Спеціальні спреї допоможуть позбутися вапняного нальоту й надати кімнаті блиску.